@pesho А мислили ли сте за свързване на акаунти в едно23 с Twitter? Всичко постнато тук да отива автоматично и на Twitter? Ще пише "Posted via Edno23.com"..
@Nick А мислили ли сте за свързване на акаунти в едно23 с Twitter? Всичко постнато тук да отива автоматично и на Twitter? Ще пише "Posted via Edno23.com"...
Да стана в 7 да бягам или да стана в 10 за лекцията... Алкохола май ще ме държи и на сутринта и ще е безсмислено да ставам рано. Лека нощ и добро утро, едно23