Sham
Айде и от мен ,чао на едно23
Soul4o
интересен ботец има в едно23 :}
Weed
странно...вече не ми идват писма от едно23
nickname778
Като цъкна на главната страница и ми излизат три съобщения от Жоро Неделчев. Дали да не спра едно23 ?
Rx-Ende
Хахахаха, голяма бъгня в едно23 днес ;D
rhea
Мда, официално съм сама в едно23 и дори го пооспамих. Нищо, спи ми се. Простено ми е. Сега потеглям по дългия път с 94 към лекции. Брррр, че гадно.
rhea
Гони ме натрапчивото чувство, че съм сама в едно23. Което не е много готино, защото това значи че си говоря сама и бавно пристъпвам към освидетелстване.
axeny
В момента протича едно23 скайп чат желаещите да участват нека да ми пишат