Търсене на постове: #едно23

Ивелин Георгиев
h4ckY
@axeny първие който ми честити е едно23 ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@RMPG хахаха, аз кадето е трябвало да опитвам, съм опитвал ;) така че грижа не ми бери ;) а й мога да живея и без да спечеля Мистър едно23 :)
Ruslan Trad
Sham
Айде и от мен ,чао на едно23
Радослав
Soul4o
интересен ботец има в едно23 :}
Weed
странно...вече не ми идват писма от едно23
Георги
nickname778
Като цъкна на главната страница и ми излизат три съобщения от Жоро Неделчев. Дали да не спра едно23 ?
Бахар Мустафа
axeny
@Nick слжои един адсенсе на едно23 и виж как те правим милионер ;)
Бахар Мустафа
axeny
@Mishef не виждам нещо ново едно23 има по добър дизайн от него
Бахар Мустафа
axeny
@A123 4 октомври по неофициални данни ще има едно23 среща в Пловдив ;) ще го накарам да дойде сигурни и ти е присъстваш нали
Стефан Митев
1221580334161667.png Rx-Ende
Хахахаха, голяма бъгня в едно23 днес ;D
Ив
rhea
Мда, официално съм сама в едно23 и дори го пооспамих. Нищо, спи ми се. Простено ми е. Сега потеглям по дългия път с 94 към лекции. Брррр, че гадно.
Ив
rhea
Гони ме натрапчивото чувство, че съм сама в едно23. Което не е много готино, защото това значи че си говоря сама и бавно пристъпвам към освидетелстване.
Йордан
Qlamoff
На есен с песен, дето текста и е лесен. От мен тя е израпирана и от аверите ми в едно23 е лансирана... :D Поздрав от oldschool-a ;) :D
Бахар Мустафа
axeny
@nickname778 имаш ли скайп да те добавя в едно23 чата :)
Бахар Мустафа
axeny
В момента протича едно23 скайп чат желаещите да участват нека да ми пишат
Страница: 76 77 78 79 80

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата