Snake
@n3mo, ок! Мерси за думите! Само ми кажи 23 ли да сменя шрифта или на едно23?
silia
Нещо се ебава с мене нета, вбокса и едно23 ми отваря само...
axeny
Най-накрая намерих бъг в едно23 ....
georgimateev
Какво правят другите в едно23.com? Т'ва е подходящо за макроблог
LiDSoN
@cruzz16 какво за срещата на едно23 ли ?
pesho
Издирваме приятно и спокойно заведение за срещата на едно23 в София. Да е някъде по центъра, по възможност да има wireless. Давайте идеи.
stefcho
ехе. оживено тази вечер в едно23