mitternacht
Тоя момент, когат' си караш и те удари ракетна установка.
dilana
Баси тъпия мак. Не мога да ползвам мишката и да слушам музика едновременно през bluetooth.
ReXTaN
Някаква идея с кой софтуер да пусна проверка на PC-то за някакви грешки? Няма вирус, поне според MS Essentials и Malwarebytes, процесора бичи яко точно ...
mitternacht
Дали има в София някакво тематично клубче където бичат само брутално джазче, суингче и неща от тоя род, подразбирайте - 30те, 40те? Не може да няма, нали?
Bobdweller
По принцип не пуша, но трябва да призная, че си има някакъв чар в това да запалиш цигара с питие по избор и да си седнеш на балкона на фона на хубава музика.