mitternacht
След пол'вин час ще се прибера вкъщи. Ще си ударя една хубава биричка. Ще хапна чипс. Може би ще гледам някаква идиотщина в нета. Какво му трябва на човек...
dandelion
Добър мой приятел е арестуван за педофилия над 5 момчета.. Мислиш си, че познаваш някого, а то... Нямам думи..
mitternacht
"Проблем" при офисната работа е - "А с'я ква музика ще слушаме докато бачкаме?"
dandelion
Днес, преди точно 23 години обяснявах на майка ми как е на 72год (беше на 27 ама нещо бърках числата) и как аз никога не искам да ставам толкова "дърта"
bgdn
След Сталинград... дали скоро и 123 ще го сполети същата съдба?
belushka20
Тука не познавам никой от блока и много ми е крийпи, когато някой звънне на звънеца.
belushka20
Понякога се чудя из всичките спамове.. Ако наистина някой ми е завещал някой друг милион, как ще разбера дали е наистина?
mitternacht
Lightroom наистина има по-удобни функции що се отнася само до обработване на снимки. Но е малко странно, преди да се свикне с нея. Май е било по-добре да се...
авокадо.
Aug 27 2015, 17:13
разхилих се, благодаря ти! 
Aug 27 2015, 17:13не, сериозно, направи си гуакамоле с това чипсче
Aug 27 2015, 17:38Всъщност.... никога не съм опитвал
Aug 27 2015, 17:42