Търсене на постове: #кога

nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
its not Eddie
unnamed.png _e7
@hurmaqny indeed not bad
Цончев
tsonchev
Бях нападнат във фейсбук от банда защитници на кучетата. Диалогът се оказа невъзможен. Кучетата били дай-добрите същества на планетата и точка.
шУс!
notexist
Е за т'ва обичам зимата и по специално Декември. В студа хората са по топли.
-=*****=-
mitternacht
That feel when doing nothing with your life. Fuck.
Alita
Alita
Когато имаш празник и си на работа, damn :)
шУс!
10670284_10204472754532341_4523425305638198706_n.jpg notexist
Безработна съм и когато вали си вадя куклите и играя.
Alita
Alita
Понякога се събуждам,поглеждам я и си казвам,"УАУ". Брат Пит <3
Грозното Патенце
Ducky
Реших да се направя на мъж днес и да отида да ми разширят зениците сама и точно когато победоносно си тръгвах, се блъснах в една стъклена врата. :D
Alita
Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
its not Eddie
_e7
МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!
Alita
Alita
Във фейсбук имаш над 300 приятели, на сватбата ти - 80, на рождения ти ден - 10. А когато имаш проблеми - само двама. И това са родителите ти. Иво Сиромахов
Snoopy
blacksnoopy
Флюбих се и не е в техника ;)
Alita
nJRSk7g.png Alita
Том, така става като не слушаш :D
шУс!
notexist
Добре бе, само на мен ли едното ми праща известия за липсващи коментари?!
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата