nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
tsonchev
Бях нападнат във фейсбук от банда защитници на кучетата. Диалогът се оказа невъзможен. Кучетата били дай-добрите същества на планетата и точка.
notexist
Е за т'ва обичам зимата и по специално Декември. В студа хората са по топли.
mitternacht
That feel when doing nothing with your life. Fuck.
notexist
Безработна съм и когато вали си вадя куклите и играя.
Alita
Понякога се събуждам,поглеждам я и си казвам,"УАУ". Брат Пит <3
Alita
искам от котенцеата с малките крачета <3
_e7
МОмИчЕ тИ нИкОгА нЕ нАрАнЯвАй,Че Не ЗнАеШ кОлКо Я бОлИ,с МомИчЕ нИкОгА нЕ сЕ еБаВаЙ,зАщОтО нАкРаЯ пРеЕбАнИя ОсТаВаШ тИ!
Alita
Във фейсбук имаш над 300 приятели, на сватбата ти - 80, на рождения ти ден - 10. А когато имаш проблеми - само двама. И това са родителите ти. Иво Сиромахов
notexist
Добре бе, само на мен ли едното ми праща известия за липсващи коментари?!
И аз до ей ся бях на мини мини мини едно23 среща с мен и един потребител дето май няма и един пост тук
Dec 13 2014, 23:19Моята е направо микро:-P
Dec 13 2014, 23:29кога ли ще стигнеме до Нано-срещи
Dec 13 2014, 23:30няма шанс, аз винаги съм с мен и още една в мен
Dec 13 2014, 23:32Тва малко перверзно прозвуча :-D
Dec 14 2014, 00:21 през mobi