coolpuppy
Търся някой запознат с условията на изплащане на болнични.
Alita
когато ти изгорят всичките крушки.. damn.
dandelion
А годината почти изтече ми се струва.
Alita
Това да си на работа през деня е ЗЛЕ.
notexist
Не се научих да не пия кафе след 18 часа :/
nemesys
т'ва време понякога просто не иска да минава ..
hurmaqny
Когато някво момченце в автобуса мирише на лубриканта ти.
dilana
"Е, това е. Заминавам и ако не ми вярваш, просто брой дните, в които ме няма. Когато телефонът не звъни, да знаеш, че съм аз и не се обаждам."
аз нямам тази опция с брадата ... :/
> всеки път ми искат лична карта 
Nov 28 2014, 00:3225
Nov 28 2014, 02:3735
Nov 28 2014, 05:17+3..
Nov 28 2014, 08:02Хахахахахахаха
@Alita добре,значи ти си ми кака-изглеждаш на 5 :*
Nov 28 2014, 10:24