Търсене на постове: #кога

dilana
Какво е за вас едно23?
BE PREPARED!
coolpuppy
That moment, когато ти се обади някой далечен роднина и 2 минути разговор ти се виждат като 20.. ама всъщност имаш РД и няма как да не вдигнеш :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Когато в целият автобус всъщност свири музика и не е чалга <3
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
днес имаше пациенти, които са чакали цялооо лято, за да ги приемат студентите, защото ги било страх, че отново ще останат без лечение, милите
-=*****=-
mitternacht
That moment, когато ти звънят по телефона да те питат дали си заинтересуван от някаква свободна позиция. Just because не могат да намерят хора.
hurmaqny
Или няма да мога да спя, или ще сънувам простотии. Няма ли средно положение? :(
-=*****=-
malko.JPG mitternacht
@Ducky :P
шУс!
notexist
Шибания филм със самолета е зловещ, когато ти се разкарват и мушички по екрана, освен всичко останало.
шУс!
notexist
В центъра на Париж(Пловдив) викам "Само Берое"... (music)
Еми Окснитси
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
Cheeki breeki
alien_firefox
Писна ми да си харесвам хубави обувки и да няма малък номер. Всички хора ли трябва да са с големи крака, малките хора не заслужават ли хубави неща? :(
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
за жалост шестото ми чувство никога не ме лъже
Грозното Патенце
Ducky
Сега е любимото ми време от годината. Обожавам колко е облачно и как целия въздух все едно мирише на есен.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
от 2г съм си харесала булчинска рокля и сигурно, когато дойде време да ме искат за мома аз пак ще си плакна око по нея :D
-=*****=-
mitternacht
Някой гледал ли е The grave of the fireflies (ако някой го знае де) и как сте успяли да го изгледате, баси?
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата