Rx-Ende
Когато в целият автобус всъщност свири музика и не е чалга <3
eddy
днес имаше пациенти, които са чакали цялооо лято, за да ги приемат студентите, защото ги било страх, че отново ще останат без лечение, милите
mitternacht
That moment, когато ти звънят по телефона да те питат дали си заинтересуван от някаква свободна позиция. Just because не могат да намерят хора.
notexist
Шибания филм със самолета е зловещ, когато ти се разкарват и мушички по екрана, освен всичко останало.
notexist
В центъра на Париж(Пловдив) викам "Само Берое"... (music)
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
eddy
за жалост шестото ми чувство никога не ме лъже
Ducky
Сега е любимото ми време от годината. Обожавам колко е облачно и как целия въздух все едно мирише на есен.
mitternacht
Някой гледал ли е The grave of the fireflies (ако някой го знае де) и как сте успяли да го изгледате, баси?
edno23 is love, edno23 is life
Sep 19 2014, 00:34Понякога мисля че едно23 е дихание на дракон - страхотно, но въпреки всичко ще те изпепели до основи
Sep 19 2014, 00:47Home.
Sep 19 2014, 01:15 през mobiотметка в браузъра, която цъкам по енерция
Sep 19 2014, 01:33и навик
Sep 19 2014, 01:33