Търсене на постове: #кога

-=*****=-
mitternacht
Кога последно казахте на някого, че е красив(а) или секси?
dilana
Деба тъпия квартал.. няма кво да правиш в 1 сутринта.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Приятелите на мъжа ми не харесват най-добрият ми приятел и сега става сложно. Защото точно си дойде от Англия и аз искам по-често да се събираме всички заедно.
Еми Окснитси
dandelion
чувствам се секси когато танцувааааам ла ди да. Много ме кефи тази песничка, hope you like it :) (по улиците на Амстердам си е точно така със street artist fun)
шУс!
notexist
Ммм, когато излезе от нерви и си хвърли телефона, защото съм го ядосала <3
Грозното Патенце
Ducky
Хората май надушват кога съм решила да спя следобед и се спукват да ме карат да се чувствам социална като ми се обаждат за няк'ви щуротии по телефона.
Цончев
tsonchev
Днеска си изкълчих глезена, ама не знам на кое от всичките тези падания. Болката я усетих, когато кракът ми изстина.
Теодор Георгиев
tedo92
Най-накрая си купих кактус. Името му е Жоспен. Deal with that.
Еми Окснитси
dandelion
Не бях яла nestle lion от години, макс версията беше на промоция в бензиностанцията. Изядох го цялото.. kill me now... before my stomach ache kills me
hurmaqny
That awkward moment когато кучетата пресичат на пешеходна пътека, а хората не.
Screenshot (1).png dilana
Best OS ever.
шУс!
notexist
Днес ми беше първия залог в казино :Д
Denitsa
sickornot
Имате ли вече шифьорска книжка? Къде карахте курсовете? Скъсаха ли ви :Д
шУс!
notexist
Тук още не съм го обсъдила; та За и Против Нексус?
-=*****=-
mitternacht
zemetresenie....
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата