tedo92
windows phone - никога вече.
eddy
когато имам повече свободно време грам не мога да се организирам и дните ми са супер разпилени
notexist
Наливам си аз вода да си топля за кафе и бутам чашата в хладилника. Добре съм.
notexist
Да сънуване с отворени очи, да се любим на отворени прозорци, да обичаме с отворени сърца.
notexist
Най-много ми липсва деня в който си е тръгнал. И когато вали.
Bobdweller
Когато си изнервен, един сладолед може да направи чудеса с настроението ти.
hurmaqny
Какво е последното нещо, което си купихте импулсивно?
mitternacht
Дат фийл, когато нещо хубаво като концепция и доста добре представено на международно ниво е побългарено в България. Не че мрънкам де...
tsonchev
когато в aliexpress.com пише free shiping под цената, наистина ли е фрии ?
notexist
Започнах да ставам голяма майсторка на тези пици ;д
cvetomird
Странното чувство когато е 14:00, а си мислиш, че е 18:00.
Тихо, че @aviatrix ще те трепе
Jul 31 2014, 18:32