Търсене на постове: #кога

-=*****=-
mitternacht
Love is.... когато те карат да се чувстваш на 13, баси :D
Нана
Evoe9Da.png harlequin
Лошо е, когато цитатите са като извадка от живота ти.
M.K.
engise
Първи почивен ден в новия дом ^ - ^
hurmaqny
Зарязала го, щото го хванала да мастурбира. Ми кво искаш да прави когато е сам, ма? Да плете чорапи ли? Пф.
Fluxy
belushka20
Когато някой живее с мен :D
Грозното Патенце
Ducky
Вечерта костенурката ми се превръща в нинджа. Когато всички сме заспали и няма кой да я чуе, бяга от аквариума, за да пасе на баба китките. :D
-=*****=-
mitternacht
TIL че Германия понякога ползва на полигони ЗАГЛУШИТЕЛИ за танкове и артилерия... Just because...
шУс!
notexist
За скутерче трябва ли ми книжка?
M.K.
JhIaUxc.gif engise
Когато коте те ухапе, ухапи го и ти!
its not Eddie
_e7
на какво трябва да внимавам, когато правя приект на php? спечелих, да речем, нещо като конкурз за проект на стойност няколко бона
-=*****=-
mitternacht
Защо нямаме нещо кат' общ чат в скайп, не че знам какво толкова ще си пишем дето не го пишем тука :D То микроблог идеята е да сме прости с по-малко символи...
Fluxy
belushka20
Понякога се питам, какъв е смисълът да живееш когато най-скъпото ти го няма..
Denitsa
sickornot
заради тъпия индиец, който ме нарече спойлд кид и реши да си продължи гостуването с още 1 седмица, трябваше да си преместя почивката чаак за септември .. БЛЯКС
шУс!
notexist
Ма тоя мач мноо скучен бе ;д
Грозното Патенце
potato.png Ducky
Моето тайни потейто вярва във портфолиото ми дори когато аз не го правя. :D
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата