Ducky
Бях на литературно четене днес. Когато казаха "Живота е дива зебра, която не може да спре." ми се пригади и си тръгнах. Може в мен да е проблема.
viktorkoichew
1: Истината винаги ли излиза на яве? 2: Бихте ли искали да живеете в заблуда, ако тя е прекрасна?
notexist
Ей, и тая песен от кога не я бях слушала..
sickornot
Идеалът ми за мъж: да е татуиран и висок и да не е тъп, но явно искам ТВЪРДЕ МНОГО! :/
coolpuppy
Искам да отидем на излет на непознато и случайно място и когато се приберем да ядем огрооомни мелби!
coolpuppy
Помните ли първия път, когато опитахте лимон?
tedo92
'щото е неделя и си праснах ъпдейти в блога.
http://tggeorgiev.tumblr.com/
eddy
цитирам ''... ако някога имам приятелка не искам да правя следните неща. Да правим секс много рядко поне веднъж на 2 години...''
blacksnoopy
Цял ден ме стяга сърцето, утре съм на кардиолог :/
coolpuppy
Когато пуснах challenge-a последният sms гласеше: "Kristiana Muhovska, molia obadete se na tel. 029200270, Lazarov CRBG"
belushka20
Когато трябва да си взема парите и след половин час да трябва всичките да ги дам, защото съм ги "дала" предварително.
viktorkoichew
А дъждът е плакал в мен. Затова съм толкова красива, че когато ме сънуват, ги разплаквам и когато ме забравят, ги настигам и когато ме пожертват, ги...
Всичко е hd, само ти си злето хахахаха
Apr 12 2014, 03:19Не съм зле е. Супер съм си!
Apr 12 2014, 03:23