Ducky
И в края на краищата, когато няма какво да гледам, винаги си пускам Death Note. Едно от най-добрите анимета! (:
Alita
ще ми липсва чувството, когато се успивах за училище.. мхм.
belushka20
Въпрос на деня : Всички искаме отново да сме деца, а защо бихте искали да сте пораснали?
harlequin
когато "съкратен" план по история е 20 страници...
notexist
А ве аз имам снимка с @man0l веее, вий ко знайте :о ;д
harlequin
не искам пърхащи насекоми в коремната кухина, ПЪК!
tsonchev
Прекрасна атмосфера. Песента никога не съм я обичал, когато съм я слушал от студиен запис. А в изпълнение на живо е само на replay.