и без фестивала си доста цветна гледам
Оооо, благодаря! ^_^
Всеки път когато видя твоя усмихната снимка ми става много топло на душата. Зареждаща с енергия си Продължавай да се усмихваш
Awww! Това беше най-най-най ама НАЙ-милото нещо, което са ми казвали!!! Благодаря ти! ^_^
Къде мога да си го намеря да го гледам? :/ Или е само в кина or something
Кино
Човек преди време мноооого исках да го гледам филма като видях клипчето и после когато успях да го гледам щях да умра от кеф И ся пак се присетих и
си го имам изтеглен
Аз го гледах тия седмици случайно по ТВ, приятен е
I lold.
и аз забелязах, че трябва да е "then" ама к'во пък това му е чара на уолпейпъра
и пунктуация
@mudisoft @aviatrix видях го когато затварях Photoshop и не запазих файла
@mudisoft @aviatrix fixed http://i.imgur.com/1VK6Dhn.jpg Photoshop ми направи реакавъри на файла и успях да го оправя
Активира се бавно и се disable-ва супер лесно, а понякога просто не работи. Поне според: https://loadout.com/forums/index.php?threads/...useless.34
Предполагам ти го disable-ват бързо. Иначе аз играта я зарязах отдавна, даже не знаех, че има турети.
Стреля много малоумо на малък рейндж и според това с какво оръжие си. Освен да обира патрони не става за друго.
+ да си на 21години със 22 години стаж по специалността
Ох, изхилих се. Как пък не искат висше образование? Гледах няква обява за пощальон с "висока обща култура"
Also- имаше няква за "фотограф". И това беше инфото. Какво ще снима, кога ще снима, как ще го снима... амме...
не се ебавай, мама е пощальонка 22 години
A, няма лошо, много готина работа си е
мне, ама тва наподобява фермата
знаех си
много знаеш
аз играя Hay Day, мислех да почвам Castle Clash, ама ще трябва много време докато се развия
трябва ми са ама е зарибена. напомня ми едно време когато цъках Diablo II
аз пък им се кефя, щот ако станат те, другото не ме притеснява толкова
Хаха, има нещо вярно в това, но все пак ме плаши да ме гледат
Напуши се и пребори страха си
хаха, трябва скоро
а какво ще кажете като гледате клип във vbox, някое ОЧО да ви гледа (наляво от view-counter-а)
бих ти ги откраднала, за да ги погълна всички на един път, но щом са от мама няма да го сторя. много е мило
нали (:
Иска да е*е всичко дет' диша?
примерно.
*вдига рамене* ами, супер!
и без фестивала си доста цветна гледам
Mar 07 2014, 18:05Оооо, благодаря! ^_^
Mar 07 2014, 18:06Всеки път когато видя твоя усмихната снимка ми става много топло на душата. Зареждаща с енергия си
Продължавай да се усмихваш 
Mar 07 2014, 18:14Awww! Това беше най-най-най ама НАЙ-милото нещо, което са ми казвали!!! Благодаря ти! ^_^
Mar 07 2014, 18:45