Търсене на постове: #кога

its not Eddie
1174235_451624244939117_2102911233_n.jpg _e7
:)
Грозното Патенце
P1220441.JPG Ducky
Стават по-жълти, когато нося кафяви, оранжеви, червени и жълти дрехи и по-зелени, когато нося сини, зелени или лилави. (:
Нико Митов
IMG_20140121_094451[1].jpg Ethernet
Претичах до магазина да си взема Viceroy със мента, но нямаха... и ток нямаха ама ми дадоха това :D
Plamen Petkov
pacopetkov
"Има много прекрасни неща, които никога няма да бъдат направени, ако не ги направиш"
fransk Cognac
Staropramen-2.jpg viktorkoichew
Обожавам Staropramen, светло и тъмно !!
Грозното Патенце
dunki m.jpg Ducky
Ето какво се случи със сивите ми дънки. :D
its not Eddie
_e7
всеки път, когато се запозная с момиче, което ми допада външно я stalk-вам по фейсбук, за да видя от какви неща се интересува и се разочаровам. every fucking
its not Eddie
_e7
Къде са свестните, добри и умни момичета, за които си струва да направиш каквото и да е?
Грозното Патенце
Ducky
Харесва ми, когато на вън има мъгла. Едно толкова тежко време, което се пречупва пред ехтенето на смеха. (:
Denitsa
sickornot
Как разбирате кога трябва да се откажете от нещо? След като пробвате и се провалите или преди това?
Snoopy
37782_10202987807843236_982357099_n.jpg blacksnoopy
Хубави снимки в Продавалник
BE PREPARED!
coolpuppy
Абе искате ли да си направим една23 кънки на лед или фиум в киното?
Еми Окснитси
dandelion
Из местните новини: подобряват системата при която когато жена ви/сестра ви/майка ви напусне/влезе в страната получавате СМС.. жалко, че живея в..
Fluxy
belushka20
Понякога не искам да заспивам, тъй сладка е реалността.. По-прекрасна и от сънища, по-безкрайна от мечта.. <3
-=*****=-
mitternacht
Кое е най-странното нещо (awkward...) , което сте пращали по погрешка другиму в чата?
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата