Ducky
When Nietzsche Wept е най-невероятният филм, който някога съм гледала!
notexist
Не е ли яко да получиш честитка от Канада от отдавна забравен приятел <3
belushka20
Абе кога някой ме е посрещал със свещи, вино, любимия ми сок и облечен в костюм и да ме пренесе на ръце в стаята ^_^ Какво по-прекрасно!
notexist
Да бе да, не е познал че ще му кажа къде работя.. Психари.
Ethernet
Май само тук не съм наспамил.
pacopetkov
Най-големият талант, е да говориш спокойно, когато ти се иска да крещиш!
notexist
Когато се намирате в задънена улица... излезте оттам, откъдето сте влезли.
notexist
От кога в Имото няма скайп?
Ами, не знам как да ти опиша за какво се разказва, като имам ограничение в символите тук.
Но филма успя да ме разплаче... 3 пъти. 
Dec 23 2013, 21:50бебе
Dec 23 2013, 22:18Ама той е много прочувствен филм...
Dec 23 2013, 22:21хаха филма започва с гърда
Забавно е защото казах бебе преди това 
Dec 23 2013, 22:24Асоциации.
Гледай го и сподели мнение, защото в момента умирам да го обсъдя с някой. 
Dec 23 2013, 22:28