Търсене на постове: #кога

Peter Nikolow
bgdn
Досадно е когато полосата на излитащи/кацащи минава в/у офиса.
Еми Окснитси
dandelion
Откакто преполових магистратурата краят ми се вижда все по и по-далечен..
Peter Nikolow
bgdn
“Тайната на успеха в живота е да бъдеш готов за добрата възможност, когато тя настъпи.” -Бенджамин Дизраели
-=*****=-
mitternacht
Една бивша се омъжи преди няколко дни. It feels weird. Все още не мога да си се представя обвързан до такава степен с някого. :/ :/ :/
Теодор Георгиев
tedo92
К'о правим, когато усещането, което бива наричано imposter syndrome, всъщност е вярно и наистина се окажеш imposter, а?
Fluxy
C8eQCbZXsAAZS0a.jpg belushka20
Отварям си туитъра и ей тва в лицето ми :D
hurmaqny
Когато всички вкъщи ще гласуват за ГЕРБ (отново), ама трябва да си говориш с тях, щото са ти роднини.
hurmaqny
Когат' доставчикът от Хепи те пита "Аве ти не си ли от Казанлък?". O_o
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
днес от 5 човека екип, само 1 е в офиса, 3-ма бачкаме от вкъщи, 1 е командировка :D
Грозното Патенце
Ducky
2 седмици не се бях връщала вкъщи и баба и дядо са ми направили 20 буркана със сърми за Студентски град. Понякога си мисля, че се престарават. :D
Snoopy
C6lFnohWYAIcK9F.jpg blacksnoopy
Свърши ми последният работен ден, след няколко часа заминавам за Барса :)
Snoopy
17201190_141334113056169_4354759460200405534_n.jpg blacksnoopy
@belushka20
-=*****=-
mitternacht
Когато се чувстваш изгубен... утехата е в надеждата да се откриеш нейде другаде.
Боби
Bobdweller
Dat moment, когато родителите ти решат да занимат за чужбина да си търсят работа. Shouldn't it be the other way around? :D
Snoopy
17155277_10154680878588462_6260516433032097049_n.jpg blacksnoopy
След седмица ще поразтъпча 42 км из Барселона. По-неподготвен никога не съм бил :)
Страница: 4 5 6 7 8

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата