hurmaqny
Знаеш, че проектът ти отива по дяволите, когато започнеш да правиш код ревюта.
dandelion
А понякога ми се иска Неделя да не е работен ден. Да.. имам 2 почивни дни, но психологически неделя си ми е ден за мързел и спане..
mitternacht
Когато имаме прекалено много време се замисляме какъв е смисълът на живота... Oh well...
hurmaqny
Когат' целият ти екип играе CS, а ти тря'а да работиш.
mitternacht
Момичета, с мъжете или жените се разбирате (и комуникирате, и т.н.) по-добре?
aviatrix
възпалено гърло и нос... 4 дни отпуска ... йей. :/
hurmaqny
Когато си твърде малък, за да се обличаш сам, но майка ти има ужасен вкус:
eddy
Прави ми впечатление, че много мъже/момчета ходят с мръсни обувки, защо?
mitternacht
Поддържате ли контакт с вашите бивши половинки? Добри или лоши отношения имате с повечето?
mitternacht
Само аз ли живея с нашите (в момента)?
Представям си как правиш видео ревю на документ написан през Енигма. "Да, този код е много добре закодиран, почти е невъзможно да се разбие".
Feb 24 2017, 15:19That's... not how it works.
Feb 24 2017, 16:41