_e7
"Пловдив потъва в мъглата..." WAT?!
Ducky
Нещата са естествени, когато са несъвършени и незавършени. (:
Ducky
Всяка неделя от един месец насам, прекарвам по пижама, без да правя нищо. Перфектни недели! ^_^
notexist
По време на сватба най често задавания ми въпрос е кога ще се женя аз. .. гррр пийте и не ме занимавайте бе
mitternacht
Изпитвам нуждата да се напия. Което все някога ще стане.
Ducky
А кондукторката в градския транспорт днес извика високо и щастливо: "Добър ден, горди мегейци!" точно когато цялото МГ се изсипа в рейса. ^_^
joronedelchev
Много нахални хора има на този свят, много. Чак се отчайвам понякога или започвам да си мисля, че аз съм лудият.
http://vbox7.com/play:aabd05ee
Nov 29 2013, 16:49