Търсене на постове: #кога

Fluxy
belushka20
Айде на зъболекар.. не съм ходила от години.. ще има тормоз май..
Fluxy
belushka20
Боже, толкова много не съм се смяла абсолютно никога през живота си :D И сега ме боли гърлото от смях и все едно съм направила 200 коремни преси :D
Грозното Патенце
Ducky
Направих си специален календар, на който да отбелязвам датите на всички входни, изпити и проекти. Когато го завърших ми се доплака. :D
its not Eddie
_e7
пих вино, сам съм вкщи от 4 дена и никога не съм бил по-щастлив отколкото скуъсахме с приятелката
Нико Митов
Ethernet
Мразя когато се карам с хора
Fluxy
belushka20
Не знам кой от вас е играл Puzzle Agent някога, но съм на път да превъртя и част 2 (първата беше вчера). Пристрастена съм към пъзели повече отколкото към книги.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
''Любов e, когато мама вижда татко седнал на тоалетната и не мисли, че това е срамно.'' :D
Fluxy
tumblr_mde3i7STE31rvl3nyo1_400.gif belushka20
Когато се къпя и чуя че някой се прибира :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
“Любов е, когато едно момиче си слага парфюм и едно момче си слага афтършейв и те излизат заедно и се миришат.“ :D
Rᴏᴀʀ! ツ
ptodorovbg
И последен първи учебен ден. :D ^^
Fluxy
belushka20
Разбрах че днеска съм имала имен ден :O За 22 години никога не съм го знаела :D
Грозното Патенце
Ducky
Ех, от кога не бях ставала в 5:55...
Грозното Патенце
Ducky
Оказа се, че ще "празнувам" новата учебна година днес и утре. Не знам дали ще е точно празненство или опит да забравя, че на 17-ти започвам отново даскало. :D
Fluxy
belushka20
-Какво прави Ивет Лалова, когато изпусне автобуса? - Чака го на следващата спирка.
шУс!
notexist
Вместо да чета за изпита аз гледам Приятели и се спуквам от смях :D
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата