belushka20
Айде на зъболекар.. не съм ходила от години.. ще има тормоз май..
_e7
пих вино, сам съм вкщи от 4 дена и никога не съм бил по-щастлив отколкото скуъсахме с приятелката
Ethernet
Мразя когато се карам с хора
belushka20
Не знам кой от вас е играл Puzzle Agent някога, но съм на път да превъртя и част 2 (първата беше вчера). Пристрастена съм към пъзели повече отколкото към книги.
Ducky
Ех, от кога не бях ставала в 5:55...
belushka20
-Какво прави Ивет Лалова, когато изпусне автобуса? - Чака го на следващата спирка.
O, и аз не бях ходила отдавна... и едва се престраших да седна на стола.
Sep 24 2013, 10:01мда ама няма нищо да правим сега.. но имам зъб за умъртвяване
Sep 24 2013, 10:24оф, чудя се дали и кога да си махна един мъдрец...
гадни гадинки са тия мъдреци...
Sep 24 2013, 10:45