belushka20
Абе има ли фенове на GRIMM? Оказва се че съм пропуснала няколко серии.. последно съм гледала когато отиват да развалят магията при Монро, сещате и се коя следва
belushka20
Любовта е среднощен сандвич.. Любовта е сутрешен секс.. Любовта е цигара на терасата.. Любовта пие уиски.. Любовта крещи.. Любовта понякога досажда.. (more)
http://highviewart.com/articles/view/874
joronedelchev
BG Playboy с нови 55% спад в рекламните постъпления за последната година - единственото измежду всички тукашни списания с такъв срив. No more comment.
Ducky
Днес майка ми ми каза, че след 10 дена си идва в България и че сестра ми ще си идва декември месец. Ех, толкова не съм плакала от щастие никога. (:
pacopetkov
Ай помияри , кога най сетне ще биете?
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
notexist
Колкото повече наближава сватбата, толкова по сърдита се будя ;д
Replace
Няма ли кой, няма ли кой :-D
notexist
Филия с масло и домат. Да ми е кеф на душицата.
Ducky
Започвам "Монахът, който продаде своето Ферари". Надявам се да е хубава книга, защото заглавието е наистина интересно. (:
Ducky
Отвратително трудно се събудих и веднага си затананиках тази песен. Всеки път, когато я слушам се чувствам преродена. (:
belushka20
"Най-обичам" когато не се съобразяват с желанието ми да си остана у дома.. 40 минути обяснявам на един мухльо, че хем не искам да изляза с него, хем съм болна..
Аз го гледам ;д
Sep 03 2013, 22:09аз пропуснах доста серии, мисля скоро да го почна отначало ;д
Sep 03 2013, 22:13Аз проверих в IMDB и пише за всеки епизод какво има в него и се сетих до къде съм стигнала
Sep 03 2013, 22:46