Ducky
Когато някой ми каже, че е тъжен...
Bobdweller
Днес се събудих с желанието да слушам Nelly Furtado. Хубави песни има момичето. Мисля, че е време да си дръпна дискографията.
notexist
Да разбера, че съм си забравила телефона, когато се прибера <3
notexist
А пък любовта от миналото лято продължава с опитите си да ме види някъде някога. Сега отново се опитва да си уреди среща с мен в Пловдив. Нещо ме съмнява, че..
notexist
Когато го няма, спя гола, за да може кожата ми да попие от аромата му, останал по чаршафите..
notexist
Леле, такъв сън скоро не бях сънувала :о бях толкова гневна и ядосана...
coolpuppy
Шибаняци грозни! Умрял да си, ама на работа да си.. да ама не. Не стига, че цял сезон те изстискват, ами когато ти е нужно не те оставят и за ден!
belushka20
Ако някога съм на животоподдържащи системи, моля, изключете ме........ и пак ме включете, може пък да проработи.
hurmaqny
Моментът, когато нямате какво повече да си кажете и си мълчите над чаша кафе.
Ducky
Много сълзи се леят, когато майка ми ми се обади по скайп. Не е истина колко много ми липсва тази жена.
@belushka20, нито сме къпани скоро, нито сме сресани качествено, зрителна измама явно, в момента е много проскубана, защото... знаеш, период
Aug 18 2013, 19:12То и аз не й правя някъв груминг.. ама просто изглежда с повече козина
Aug 18 2013, 19:17не я харесвам така обезкосмена
, ама иначе се пълни цялата къща с топки косми, а и кой знае ква й е жега
Aug 18 2013, 19:21иначе и на мен всички други самоеди ми изглеждат по-пухкави, сресани, белички и т.н.
Aug 18 2013, 19:21Ми и на мен.. а някои особено тия дето ги мъкнат по изложби са ебахти избухналите
Все едно моето куче не е самоед братче
Повече прилича на Bolt 
Aug 18 2013, 19:32