Ourz
Шибаната политика на Apple и техния iTunes понякога ме карат да съжалявам, че си купих iOS device ...
disappointed
Tumblr of the day - мъже и котки; именно когато си мислиш, че си приключил с Интернетът за днес.
http://deshommesetdeschatons.tumblr.com/
belushka20
Toчно се чудех какво ми липсва в прекрасната художествена обстановка, когато тръгна любимата ми песен! (Не съм сигурна че ми е най-любима but cheers me always!)
_e7
егати якия филм, никога не съм гледал по-романтичен от този
venom
Мразя моментите когато остана сам с болния ми мозък.... странни идеи почва да ми дава... :Х
mitternacht
Когато искам нещо, защото го постигам.
belushka20
Добротата е такава рядкост, че се бърка за флирт..
belushka20
Ако се сприятелиш добре със себе си, никога няма да си сам! (Maxwell Maltz)
пробвах да го върна с Recuva, ама не му харесва щото не си го е направило то...
Apr 01 2013, 09:19Защо трябваше да ресторваш. Btw мисля, че ако го беше преименувал щеше да се справи със задачата. Тъпо, че се е затрило инфо..
Apr 01 2013, 12:29Защото след ъпдейта (или на последната iOS или на последния iTunes) се осраха нещата яката. Сега майната му на инфото то всичко хич го няма в мишената...
Apr 01 2013, 12:34Артуърковете не могат да се синкнат, повечето настройки не стоят като хората... според мен е от iTunes, а не от iOS, ама всичко е възможно.
Apr 01 2013, 12:35вероятно е iTunes ама пак си sucks
Apr 01 2013, 15:25