Търсене на постове: #кога

fdkf
20130316_133611.jpg flox
Видях я в интернет, и ето какво направих. Мисля да направя и къщичка, но сега ми е още студено.
Георги Неделчев
joronedelchev
"Преса" е добър вестник по начин, по който "Труд" никога не е бил. Сашо Диков в Нова е добър по начин, по който в Канал 3 никога не е бил.
fransk Cognac
viktorkoichew
ревнува този, който обича.
Вангел Стоев
venom
Сняг ;( Натъжава ме :( Искам да е топличко.Искам..Искам..Колко неща искам само... но уви :( Нищо от това което искам не може да стане :( Защо е гаден живота ???
Наси
nveselinov
Когато губиш едно, то печелиш друго!
The One And Only
God
ох , пак съм седнал на дистанционното на климатика .. ся копчето за сняг не бачка ... sorry .....
Вангел Стоев
venom
Ее от кога не бях играл CS :D
Plamen Petkov
pacopetkov
Kакъв искаше да станеш като пораснеш, а стана ли?
Fluxy
belushka20
Сигурно сте го гледали и преди, но просто трябваше да го сложа!
Вангел Стоев
venom
Май съм се влюбил и то много лошо...
Грозното Патенце
Ducky
Зачудих се, колко ли им е странно на непознатите хора, когато седнат до мен в купето на влака и аз започна да ги скицирам :D
Боби
Bobdweller
Ебаси нелогичното. Легнах си в 9, защото бях много изморен и не бях спал и се събуждам сега напълно бодър. Fuck logic. :|
Вангел Стоев
venom
Иска ми се, да беше останала за по дълго :( Жалко, че трябваше да тръгва. Не зная кога ще я видя пак.
Грозното Патенце
Ducky
Има ли начин да разбера номера на някого ако той си го е скрил?
Грозното Патенце
P1040735.JPG Ducky
this is my new hair color made with степче! :D
Страница: 78 79 80 81 82

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата