flox
Видях я в интернет, и ето какво направих. Мисля да направя и къщичка, но сега ми е още студено.
joronedelchev
"Преса" е добър вестник по начин, по който "Труд" никога не е бил. Сашо Диков в Нова е добър по начин, по който в Канал 3 никога не е бил.
viktorkoichew
ревнува този, който обича.
nveselinov
Когато губиш едно, то печелиш друго!
God
ох , пак съм седнал на дистанционното на климатика .. ся копчето за сняг не бачка ... sorry .....
pacopetkov
Kакъв искаше да станеш като пораснеш, а стана ли?
belushka20
Сигурно сте го гледали и преди, но просто трябваше да го сложа!
venom
Май съм се влюбил и то много лошо...
Bobdweller
Ебаси нелогичното. Легнах си в 9, защото бях много изморен и не бях спал и се събуждам сега напълно бодър. Fuck logic. :|
Ducky
Има ли начин да разбера номера на някого ако той си го е скрил?
уж хранилка за птиченца.
Mar 17 2013, 16:45http://goo.gl/goa8c
браво
Mar 17 2013, 16:48суийт! и аз тва си помислих хиххи
Mar 17 2013, 16:49http://flvrd.com/static/pics/xv0rw.jpg
Mar 17 2013, 17:21Супер е, мога да го направя и аз, когато се прибера вкъщи.
Mar 17 2013, 17:42