Bobdweller
Това е възможно най-епичната реклама, която някога съм гледал! О_О Знаейки и историята зад нея, въздействието й беще още по-голямо! Трябва да направят GOW филм!
Ducky
Искам промяна! Омръзнах сама на себе си...
joronedelchev
The Killers са такава група, че даже когато песента им не е нищо особено, пак ти оправя настроението.
belushka20
Докато се смеете сте в безопасност. Смейте се. Когато изгубите смеха си, губите всичко в живота си!
Chocolate
всеки път, когато седна да уча, започва да ми се доспива. хм.
likeachihuahua
когато плейърът ти е на шъфъл и си ревал на почти всяка песен, която почне. well, i'm an emotional being.
bgmdb
Всеки който обича да погърми понякога , дали за тренировка или за забава боготвори този вид игри "игри със стрелба". Тук за любителите на този ви
http://bggdb.com/t/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D1%81%D1%82%D1%80...html
Ducky
Казаха ми, че винаги рисувам анорексия.. хъх..
определено е много добро!
Feb 01 2013, 20:15