viktorkoichew
Най-вече към момичетата. Кога един мъж се унижава пред вас, това доказателство ли е за любовта му?
viktorkoichew
Сега трябва да сме силни и колкото може по-зрели, Викторе. Не е лесно когато най-близкият ти човек вече не е близо до теб.
Ducky
Хм... Трябва да снимаме 30 минутен филм в събота и неделя, и, разбира се, честта да напиша сценария и да измисля сюжета е моя, но, по дяволите, нямам идеи...
belushka20
Angels and Idiots.. най-странната анимация която някога съм гледала.. странна история, странен арт, странен point of view..
viktorkoichew
Запомни малко Цвете. В живота любов няма да намериш. Този който сега те полива един ден ще си отиде, просто ще спре или ще умре. За това научи се да
coolpuppy
"Аз си тръгвам, когато разбера, че любовта е отсервирана от масата." - Тодор Колев
joronedelchev
If This Ain't Love... Why Does It Feel So Good? Винаги е хубаво, когато имаш причина да си зададеш този въпрос и да се сетиш за тази песен.
mitternacht
Кучката го лапа според тоягата.
Petar_Ivanchovski
"Ако не умееш да обичаш, значи никога не си се раждал, щастието край теб ще тича като полъх - пътя ти задминал..."
http://deliciouspoems.wix.com/art2#!home/mainPage
Lily
За емоционалното ядене, когато сме под стрес...
http://dieti.net/emocionalno-hranene/
Ducky
Мъртвото спокойствие, което изпитваш, когато чакаш/усещаш нещо лошо да приближава... (:
Когато*
Feb 20 2013, 11:52Не.
Feb 20 2013, 12:26 през mobiЛично мога да потвърдя, че има една тънка граница между любовта и желанието за притежаване. Seen it и е грозно.
Feb 20 2013, 12:56Думите унижение и любов, не бих поставила в едно изречение.Но всеки влага различен смисъл в тях.Можеби нещо,което за теб е унижение за някой да е нещо друго
Feb 20 2013, 12:56