Търсене на постове: #кога

Fluxy
belushka20
Трябва да ми викат Мърфи. В нищо не ми върви, нито късмет имам да залагам, никога не печеля, винаги чупя, губя и изтървам неща, и се удрям на разни места. :D
шУс!
notexist
Свърши календара на Маите , започваме календара на Юните... via
Fluxy
belushka20
Самотно е да се стараеш да помагаш на всички и когато никой не се нуждае от твоята помощ си отива.. и оставаш сам.
M.K.
engise
Света няма да свърши днес защото картата ми за градски транспорт е до 2013 година... :P
-=*****=-
mitternacht
Пичовско е да си на Горна и да чакаш. Но когато си в бая претопления влак и хващаш интернет, и си слушаш "нацупената" Морисет в слушалките.
шУс!
notexist
Понякога си мисля, че съм супер изглупяла... И тогава влизам в едното, цъкам на "всички" и се успокоявам...
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
IMG_7841.jpg eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
Теодор Георгиев
tedo92
някой ден, когато съм на 43, ще си имам домашен таралеж, грамофон с USB и хич няма да ми пука, че ще живея сам на таванско, щото кактусът ми ще се казва Жоспен.
-=*****=-
mitternacht
That moment, когато си изгледал може би всички епични филми и вече рядко правят такива :)
Теодора
duality
когато не ти се говори и ти е... нек'во тако'а сеш'се
Sin.bg
Sinbg
Научи какво ти вещаят звездите в интимния живот. Какъв е твоя секс хороскоп за 2013 г. и кога оргазмът няма да те напусне? Само в Sin.bg
http://sin.bg/seks-horoskop-2013-kakvo-ni-veshtaiat-zvezdite
M.K.
engise
Поръчах си пица :) Сега остава само да дойде :P
Lily
Никога не е късно за спорт
http://dieti.net/ne-e-kysno/
Теодор Георгиев
tedo92
когато е потискащо, пускам си стоунър/сайкъделик плейлиста в youtube и нещата си идват на мястото. keep calm and listen to Kyuss...
Denis Zhekov
Snooby
Човек не трябва никога да изневерява на принципите си!
Страница: 87 88 89 90 91

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата