belushka20
Самотно е да се стараеш да помагаш на всички и когато никой не се нуждае от твоята помощ си отива.. и оставаш сам.
mitternacht
Пичовско е да си на Горна и да чакаш. Но когато си в бая претопления влак и хващаш интернет, и си слушаш "нацупената" Морисет в слушалките.
notexist
Понякога си мисля, че съм супер изглупяла... И тогава влизам в едното, цъкам на "всички" и се успокоявам...
eddy
послойна топография (хах) на съдържанието в куфара ми, пфф... когато се лишаваш от дрехи, заради едни учебници
tedo92
някой ден, когато съм на 43, ще си имам домашен таралеж, грамофон с USB и хич няма да ми пука, че ще живея сам на таванско, щото кактусът ми ще се казва Жоспен.
duality
когато не ти се говори и ти е... нек'во тако'а сеш'се
Sinbg
Научи какво ти вещаят звездите в интимния живот. Какъв е твоя секс хороскоп за 2013 г. и кога оргазмът няма да те напусне? Само в Sin.bg
http://sin.bg/seks-horoskop-2013-kakvo-ni-veshtaiat-zvezdite
tedo92
когато е потискащо, пускам си стоунър/сайкъделик плейлиста в youtube и нещата си идват на мястото. keep calm and listen to Kyuss...
Snooby
Човек не трябва никога да изневерява на принципите си!
Мърфиета ста'а
Dec 22 2012, 17:36Абцелютно
Dec 22 2012, 17:48