Snooby
Имах си просто правило "не се занимавай с жени, нищо повече от увлечение, флирт, секс и т.н.", обаче не трябваше да изневеря на това правило и ей го на сега.
coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?
graovec
И тъй като животът никога не е достатъчен сам по себе си, хората постоянно си измислят нови състезания. Точно за това телевизията се напълни с разни странни, кр
http://www.utopia-bg.com/2012/12/game-over.html
Bobdweller
Кога стана почти 2 часа, бре?
LoveCappuchino
е,това е момента,в който научих,че заради това,че не съм курва,съм нещо като аутсайдер стане ли дума за купони със съученици...
pacopetkov
Понякога взимам такива решения, че бръмбарите в главата ми стават прави и ми ръкопляскат...
hurmaqny
Знаеш, че е зима, когато кола маската ти премине от течно в твърдо агрегатно състояние.
belushka20
И отново съм в процес на спиране на цигарите. 3ти ден woohoo!
belushka20
Трудно е да се промениш, но понякога е по-трудно да останеш себе си.
belushka20
Истината за това когато се чудите твърде много!
belushka20
Понякога за Коледа имаш всичко от което се нуждаеш.. макар и много неща да ти липсват!
Не бе, просто не си заслужава да се впускаш в излишни глупости, досега нищо хубаво не съм виждал накрая.
Dec 17 2012, 04:40Именно, защото има край не е хубаво
Макар че имам връзки дето са били 6 и пак са имали край. Ще дойде време и за тва дето смъртта само ще го прекрати.
Dec 17 2012, 05:07И аз съм оптимист и си плащам за това.
Dec 17 2012, 05:35Еми така е, но тва не означава че всичко е загубено. Или си урок за някого или тъй е писано.
Dec 17 2012, 12:25Ако обичаш някого, просто подсъзнанието ти непозволява да изневериш
ако не е истинско лесно се изнесерява
тааа напред към нещо истинско хора
))
Dec 17 2012, 14:08