aviatrix
MS SQL or Couchbase ... that is the question
belushka20
I'm never drinking again.. Не е честно да ме подтикват към такъв алкохолизъм!
disappointed
Благодаря, че ми подаряваш минутка безтегловност с всяко парченце шоколад...
hardlady369
кафе, шоколад и хубава музика ^^^
blacksnoopy
Някой си е направил колажче
Petkova
Ще влезна тихо. Кротко ще приседна, ще вперя поглед в мрака да те видя. Когато се наситя да те гледам- ще те целуна и ще си отида. Никола Вапцаров
_e7
Катаджия спира кола.
- Добър вечер! - казал катаджията.
- До'р вечир! - отвърнал водача на превозното средство.
- Вие май сте пили?
- Ти си пили.. аз съм орел!
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
sickornot
ето какво има и в моята чанта .. бтв тези черните точки са капачки, с които печелиш кока кола
защо да го маана, какво му е?
Feb 01 2012, 22:05ми да му имам и 298230582945 та енкодинга ако не си си блъскал главата с енкодинги , няма да ме разбереш
в MS SQL има само Unicode & ascii.
Feb 01 2012, 23:11и като правиш апп от 0 , ест че ще набухаш всичко в unicode , problem solved.
Feb 01 2012, 23:11еми ut8_general_ci си слагаш колацията и си готов, после правиш SET NAMES utf8 след конекцията с базата и забряваш за всякакви проблеми
Feb 02 2012, 15:48а като прехвърляш бази правени от други дето не са го направили това ? хах , голяма мизерия е
както и да е , избрах си ms SQL уоркс ас а чарм
Feb 02 2012, 19:48