FromTheInside
И ще дойде да ме вземе с колата, за да пием вино в тях!!!
_e7
Целта ми за тази година - да нямам повече от 10 отворени таба поне в файрфокс... и да си купя кола. Купе с подгряващи седалки. Минимум.
mitternacht
Тъй. Честита Нова Година! Желая ви много здраве, влюбеност, хубав и прекалено редовен секс, както и пари за шоколад. Другото е лесно.
bgdn
От днес на колана ми стои скалпа на хакнато iPhone приложение...
yuliyan
трябва да си купя кола! xD
disappointed
Татко, моля те, дори да видиш тази снимка, не пипай шоколада от третия шкаф до леглото - за спешни случаи е.
rino
дайте идей за подарък за жена на 30
gogata2427
..Те си купуват шоколад..твойта любов да заменят,плачат в леглото и ядат,а ние с теб го правим пак..
Nona
"И тогава видях че независимо кой какво прави, ти избираш дали да си щастлив или не." Николай Горнишки
viktorkoichew
Повече няма да се бръсна отдолу. Ще си карам само с машинката и това е. Баси дискомфортното е !
trompet82
купете онлайн самолетни билети до Брюксел, Белгия и се докоснете до емоцията на Белгия, Белгийския шоколад, Белгийската бира и брюкселското зеле.
http://cenisamoletnibileti.com/2009/10/%D0%B1%D1%80%D1%8E%D0%BA%D1%81...%BB/
@coolpuppy аз си губя времето със сериали, кихам и ми изтръпва крака :Д все интересни неща
Jan 08 2012, 17:12Кот такоа-чакаме по автогари
Jan 08 2012, 17:22@spaceman90 пристигаш или заминаваш?
Jan 08 2012, 17:27@notexist Наздраве! ;д
Jan 08 2012, 17:30Утюам си в Зарата,да побича малко айляк
Jan 08 2012, 18:19