blacksnoopy
Бррр, 22:00 пейка парти с бира не е оферта вече. То добре, че издържахме до 22:00..
blacksnoopy
Хахах, личният ми блог е на първа страница в Google.bg по ключова дума "Никола" или "Nikola"
mitternacht
Ченгесарите спират всяка кола да влиза в Катуница... що спирате бе?! Това е демокрация! Всеки може да ходи където си иска! Ебем ти държавата, ебем ти всичкото..
bgdn
Москвичът е по-добра кола, защото е НАША кола, другари, народна кола. А мерцедесът е оръдие за ограбване и експлоатиране на трудещите се!
disappointed
Да, пожелавам ви да обичате някога някой повече от лучени кръгчета или шоколад. :в
FromTheInside
И за протокола ремиксът е много по-як.
Sinbg
Шоколадови бонбони в кутия с формата на сърце и картичка с мило пожелание от таен обожател са чакали Алисия в хотелската й стая във Велико Търново.
http://sin.bg/taen-obojatel-iznenada-alisia-v-hotelska-staia
_e7
Днеска ми е много "траурно".
Съни, ходи ти пий по пуловерче в 9-10 да те видим
Sep 27 2011, 22:33ето що ти е било студено
Следващият път се подготви по-добре!
Sep 28 2011, 05:15яж повече и сланинките, ще те топлят
Sep 28 2011, 09:49кои бяхте
Sep 28 2011, 15:50аз, алечко и един валката, нз дали го знаеш
Sep 28 2011, 15:53