alish
гледа ми се нещо като a bout de souffle и pierrot le fou. не непременно с белмондо, но просто... нещо с това настроение. идеи?
belushka20
Сокче и цигара сутринта.. безценно!
chasovnik-bg
Дамските колани са аксесоар, без който тоалета ви би изглеждал незавършен При избора на колан, дамите трябва да се съобразят със визията и стила си на обичане.
http://magazinzadrehi.com/дамски-колани/
disappointed
Номвам двукратно претопен шоколад, донесен от Будапеща, престоял поне седмица. Може би е защото съм полузаспала, но е адски вкусен.
FromTheInside
Утре ще се мре. Падне ли се тяло или политика цял месец ще съм в траур, да знаете.
viktorkoichew
Моля ви, стискайте ми палци следващите 7-8 дни.. i need it!!!
FromTheInside
И ако не го гледам във фб и скайп дали ще ми мине по-бързо лошия спомен от вчера?
mudisoft
над 50 км с колелото днес. damn!
шоколад със секс
Sep 13 2011, 10:48не обичам шоколад.
Sep 13 2011, 11:05т'ва пък е като да не обичаш кислород, ма, жено. ти си втория човек, който ми казва, че не обича шоколад
Sep 13 2011, 11:18ми.. а де
Sep 13 2011, 11:25