Anellya
Реших го. Ще си имам стадо крави и ще снабдявам заводите на Милка с млякото, което те дават!
WizardBGR
Съюзът на българските художници представя една изложба на Николай Стоянов - „Приказка” - Приказки, илюстрирани за издателство „Гакен”, Токио (Япония).
http://artportal-bg.info/news-novini-izlojbi-hudojnici/izlojba-shipka...anov
pacopetkov
Милка я правят мармоти, а кой ли прави кока-кола?
gg04
Иска ми се някой ден да се кача на колата и да отида до Чешнегирово да видя какво е останало от авиобазата.
sown
Какво ме очаква? Едно шише уиски, една кола, две бири, салата + мезе и пиле с ориз.
guidebulgaria
Николай Овчаров очаква да бъде разкрит гроб на български цар във Велико Търново
Цял живот ще те возя... само ми я купи и роб ще ти стана, но ако ми купиш Reventon -> http://www.youtube.com/watch?v=gNY_4yeXSUk&am...re=related
Feb 16 2011, 17:31и къде мислиш да я караш? тя не е за нашите пътища ;D
Feb 16 2011, 17:41Ако имам такава кола само си избери къде искаш да те возя с нея и ще те возя
Feb 16 2011, 17:42добре, ще си помисля
Feb 16 2011, 17:47Може би най-добре ще е да правим "ластици" на аутобаните в Европа...
Feb 16 2011, 17:49