Ourz
Два литра кола за половин час ...
avtoobiavi
Продавам СПЕШНО Тойота Корола. Газова уредба. Колата е в добро ъстояние
http://bg.used-autos.eu/listings/view/Toyota/Corolla/232/
t0m3kk
хахахах гледам на един приятел снимките във фейсбук и гледам ударил ебати колажа...
nzhul
Леле ... дипломатическа кола мачка 20 човека в Кайро!
Rx-Ende
Ти си кифла, аз съм гладен.
WebCreativen
Толкова мързел ме е налегнал, че ходя с колата до магазина, който се намира на другата пресечка.
hurmaqny
И как мое да ми носят пепси, след като съм поръчала кола? Ааа, аз пойче там няма да стъпя.
хм, API-то работи ли вече?
Feb 09 2011, 00:25Ами все още не защото не съм много напреднал, чакам Никола Сивков да подкара API-то
Feb 09 2011, 00:37