Ducky
Разходихме се из полето днес и изведнъж пред нас изскочи рояк от 100-200 светулки, ей така... от нищото. (:
eddy
Лол, каква буря имаше, стана супер мрачно и от колата до входа се намокрих....
mitternacht
That happy moment, когато се сетиш, че имаш шоколад в шкафа.
mitternacht
Утре гаджето ви казва "Искам да си направим бебе! Още сега!". Вашата реакция?
bgdn
СКАНДАЛ! Колата струва само 10 юро...
фаровете на колата (отблясъци). Защото е малко рано за светулки - май е.
May 16 2015, 00:43@bgdn аз преди седмица или две ги видях по кея в Русе
May 16 2015, 06:56не знам дали е рано, но ние тук имаме много из града всяка вечер
May 16 2015, 09:05Не съм виждала светулки откакто бях на 5-6 години и ги събирахме в буркан/ лепяхме по челата си.
May 16 2015, 10:08@ReXTaN точно на същото място ги мернахме и ние
May 16 2015, 19:10