dandelion
Взех си от тези парфюмирани бонбони от любопитство (и ми беше скучно и купувах глупости от Амазон) и сега мириша супер много на рози (само от едно бонбонче) и
dandelion
Тази вечер заминавам за Дисниленд Париж Йеееей! За пръв път ще ми е този лунапарк, дано е добър колкото Порт Авентура и Ефтелинг.
Rx-Ende
Колаборация, короборация, колорабация, боролокация, борова акация, рачоколбасация.
dandelion
Ако Холандия има около 13милиона над 18г само нашите продажби "поят" всички с по около 1 чаша алкохол на ден за всеки. А ние не сме най-големите в Холандия.
bgdn
Със този дъжд дето пере вън и минусовите температури...
notexist
Не се научих да не пия кафе след 18 часа :/
dandelion
Понеже знам как изглеждат средностатистическите холандци мога да заявя: абе мениджмънта само супер модели е избирал за офиса.. чувствам се като грозна табуретка
notexist
Уф, часовника в колата му е по старото време и ме прецака да се прибера един час по рано.
_e7
какво добро сторихте от неделя до сега?
Бонбони които те ароматизират отвътре
read product descr. http://www.amazon.com/Alpi-Commerce-Perfume-C...B008GHM6X8
Dec 17 2014, 16:55Ама наистина ли миришеш на рози?
Dec 17 2014, 17:59Хахах да, много е странно но при всяко движение ме лъхва аромат на рози
Dec 17 2014, 18:05опаковката мяза на дамски превръзки
а бтв, тва е български продукт? найс
Dec 18 2014, 00:18Български е и е спечелил няколко innovation състезания
Dec 18 2014, 08:50