tsonchev
Положителното на нощните смени е че като седиш в задръстването си донякъде по спокоен, защото знаеш ,че отиваш на работа.
notexist
Заръчвам си аз тая вечер "Това това и това и една минерална вода" и той "Ама как?? Спряла си колата??".
ReXTaN
Доста нови колички почнаха да се появяват и в Русе ..
eMkyyy
Трябва да взимам зимни гуми за колата а ме мързи да отида до магазина. Накрая май ще поръчам от tirerack да ми ги доставят до вратата.
cvetomird
ТДК тази събота на живо в Копа Капана.
dandelion
Малко перспектива в живота на тея които постоянно се оплакват че всичко им е зле https://www.givingwhatwecan.org/get-involved/how-rich-am-i
dandelion
Не бях яла nestle lion от години, макс версията беше на промоция в бензиностанцията. Изядох го цялото.. kill me now... before my stomach ache kills me
hurmaqny
Шоколадово мляко в чантата - never again!
sickornot
Имате ли вече шифьорска книжка? Къде карахте курсовете? Скъсаха ли ви :Д
sickornot
сестра ми я карат да ходи в индия, а тя иска да тръгва без да си направи ваксина. скарахме се, но няма да я пусна в тая мръсотия там без ваксини :Х
notexist
Сънувах, че му крадат колата и съм в дилема. Да го събудя и да му кажа или да го оставя да спи и после ако са я откраднали да си мълча...
По-добре от онова зелено тенеке преди това
Nov 08 2014, 22:26е да, визуално и чисто технически това е по-добро. Но пък е по-скъпо от колата
Nov 08 2014, 22:29Ужаст
Nov 08 2014, 22:49