_e7
по колко са курвите в пловдив?
notexist
Кво беше онова за курвите и пияните бащи ;д ааа виждам червено ама не знам къде бъркам ;д
mitternacht
...also Читанка е едно от най-хубавите неща направени в България (и си спомням как ония курви искаха да я затрият!!!)
_e7
според тази картинка всички сте бахти курвите
Bobdweller
Браво, Facebook! Благодаря ви, че не ми показвате колко хора са ми видяли даден пост от страницата ми с цел да ме накарате да го промотирам... курви долни.
mitternacht
*въздъх* На хората без никакъв стил за писане не бива да им се разрешава да изнасилват вулгарно словото, та и да публикуват за някаква публика.Даже и в блогове.
Ducky
Фейсбук започва се повече и повече да ми прилича на порно сайт..
mitternacht
"Aко обичаш някой,пусни го на свобода...ако не се върне значи е отишъл по курви !"
pacopetkov
Какво ще направите с 8.5 млн лева, ако ги спечелите от тотото?
ама иначе съм виждала и на по 15, ти на колко си търсиш
Aug 13 2013, 13:40на по 15 лв. или 15 години? ако са 15 години миналия ден гледах такива по бул. Ботев в Сф, онази интересна част към бул. Сливница
Aug 13 2013, 15:01Бест пост тема евър
Aug 13 2013, 15:14беше епично, пицарката уреждаше някакви чужденци с такива, а аз просто гледах с двулитровка пиринско и си чаках пицата...
Aug 13 2013, 16:13искам да ми кажете цени
Aug 13 2013, 22:04