Не и там Ти си цветенце
I am losing faith in humanity :/
Не си ли разглеждала групата? )))))) Шок и ужас е! )))) Ако си момче и разглежда- сдухваш се до сериозна степен
Не съм, но и не искам, защото и без това ме заливат отвсякъде с боза. Предпочитам да не знам какво се случва в големия смешен свят.
☑ курви ☑ бело
#гипс
А какво правим, когато в града ти с население 50хил, има само чалгарки и пр.? Изключение правят 3-4.
Излизаш от Димитровград и отиваш на някое цивилизовано място ;д
Към цивилизацията :Д
Трябва да се изселя в по-цивилизовано място. Прочем добре, че не съм от Димитровград - там е имало много курви.
Абе, ей, кога е имало? Сега може да няма. Недей да говориш така за жените, че после си първия, който им гледа снимките по сайтовете. ;р
намира се, но винаги може да спонсорираш!
@t0m3kk вземай чувала и идвай!
абе #гипс-а го оставете на мира, кажи сега за девойките с аморално поведение...
повече девойки с такова поведение да има
#250
Горният линк беше относно коментара, хах
http://9gag.com/gag/3262716
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
http://youtu.be/r6VCnYkNYLo
няма нерви, няма мрънкане. идилия. да видим до кога ще продължи.
Курви сбогом!
Хаха
ти да не си сводник на дъщерите си ве :d
щеше да е сводник, ако не спеше с тях
сводник съм на цялото едно23, марш да изкарате пари!
тежък случай докторите са безнадеждни.
в БГ има доста хубави момичета, които се правят на курви
И ту мъч прости, прости, ама прости... тъпи... та се олели...сега не ми се дават конкретни примери (от тука) ,иначе може роман да се напише.
@mitternacht Абе ако толкова много внимание отделяте на факта че има тъпи жени няма да видите кои са свестни. А у бг и мъжете не са китка ама са пичове някои
ахахахахахаха, добре казано, добре казано! Кофтито, че ако не обръщаш внимание на кофтито-жени си някъв странен ли... де да знам Сложна тема :Д
Мне, всъщност истината е че си просто разумен.. Пък какво мислят хората е въпрос на социална зависимост
нов бардак със стари курви...
кожена палка
мен палка не ми трябва, аз си имам на който му трябва да прати курвите при мен
абсолютно си прав..!
true, true, true // кофти за бригадата : , ноо наистина има хора, които са си самички и не е оферта.. :| ;д
Аз за това казах всяко нещо с времето си ;P Много искрено и лично станахме май
в този сайт май повечето хора са самички.... което е тъжно де, но това някак поне малко помага хората да са много добри пичове но това е дълга тема
Mhmm
мйеа..
Не и там
Ти си цветенце 
Jul 05 2012, 23:13
Jul 05 2012, 23:14I am losing faith in humanity :/
Jul 06 2012, 00:02Не си ли разглеждала групата?
)))))) Шок и ужас е!
)))) Ако си момче и разглежда- сдухваш се до сериозна степен 
Jul 06 2012, 00:34Не съм, но и не искам, защото и без това ме заливат отвсякъде с боза. Предпочитам да не знам какво се случва в големия смешен свят.
Jul 06 2012, 10:26