blacksnoopy
Малко музикална симфония за лека нощ
Bobdweller
Ще се гледа The Prestige тази вечер. Seems promising.
http://www.imdb.com/title/tt0482571/
mitternacht
Жените в България красиви ли са? Интересни са ми (и) женските мнения.....?
eMkyyy
Като имам син ще го кръстя Luke за да мога да казвам "Luke I'm your father" !
dandelion
Добър мой приятел е арестуван за педофилия над 5 момчета.. Мислиш си, че познаваш някого, а то... Нямам думи..
hurmaqny
Някой да дава квартира/търси съквартиранти? Щото ако остана още малко тук, ще метна някого от единайстия етаж.
Да ти кажа честно, бил съм и по-добре
Sep 18 2015, 09:05Нямам търпение да свърши работния ден. Тази седмица съм много изморена. Иначе съм доволна всичко върви по план и живи и здрави до края на месеца се местим ....
Sep 18 2015, 10:27Още малко и 4 почивни дни, още малко и 4 почивни дни, още малко и 4 почивни дни
Sep 18 2015, 17:34....4 почивни дни
Sep 18 2015, 19:16Oooo yeah, running and drinkin
Sep 18 2015, 21:15