Търсене на постове: #малко

Теодор Георгиев
tumblr_nyl1ryEe6r1v0r2b3o1_1280.jpg tedo92
Една седмица пътуване из Калифорния и ето малко туристически снимки :D
http://photo-blato.tumblr.com/
Alex Moran ™
eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
Alex Moran ™
eMkyyy
Дали си струва да го купя на наще да ми освободят другия лаптоп който ще ми върши работа.Ползват го само за телевизия и браузване нищо друго.
http://www.walmart.com/ip/Hisense-Chromebook-11.6-Quad-Core-Processor...p13n
Боби
Bobdweller
Сега като се прибирах от работа видях едно привлекателно момиче да си готви на 1 етаж и си помислих: I don't know what you're cooking but you look delicious. :D
Боби
12190796_969907226437997_1007830524084352927_n.jpg
Bobdweller
Хора, моля всеки от вас да пусне клипа поне за няколко секунди, пък съм сигурен, че ще ви хареса и ще го изгледате докрай! Да подкрепим българското изкуство! :)
http://1m.goldenappleseries.com/bg/
-=*****=-
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
Peter Nikolow
CSbXCcMXIAAL8PW.jpg bgdn
Есен е!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Искам да осиновя едно кученце. Влюбих се в нея. И мъжа ми е почти навит, още малко трябва да го побутна :)
-=*****=-
mitternacht
Преди години бях отишъл на гости на момиче, в квартирата. Чак преди малко зацепих какво е намеквала с това, че съквартирантът и е извън града и няма да си дойде
Белкин
qkopornosnegri.jpg ReXTaN
и тъй де, след работа малко релакс ;)
Боби
Bobdweller
Тъмна бира, цигара, малко меланхолия, супер приятната lounge музичка и... лека нощ.
Alex Moran ™
eMkyyy
Лол снощи ходих до бившата да си взема пощата уш за малко и си говорихме поне 30 минути... беше странно.
Стефан Митев
Rx-Ende
Мисля да разръчкам малко дизайна на едното във вариант в който да може да сe смени с инсталиране на хром плъгин например. Някакви идеи/желания? Дразнения? :)
hurmaqny
Малко са събудих и имахме почивка от лекцията. Фак.
Denitsa
sickornot
повишиха ме и май май няма да е изобщо лесно + няма да имам никакви свободно време следжащите 5-6 месеца... + малко ми е тегаво дали ще се справя :)
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата