eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
eMkyyy
Дали си струва да го купя на наще да ми освободят другия лаптоп който ще ми върши работа.Ползват го само за телевизия и браузване нищо друго.
http://www.walmart.com/ip/Hisense-Chromebook-11.6-Quad-Core-Processor...p13n
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
mitternacht
Преди години бях отишъл на гости на момиче, в квартирата. Чак преди малко зацепих какво е намеквала с това, че съквартирантът и е извън града и няма да си дойде
Bobdweller
Тъмна бира, цигара, малко меланхолия, супер приятната lounge музичка и... лека нощ.
eMkyyy
Лол снощи ходих до бившата да си взема пощата уш за малко и си говорихме поне 30 минути... беше странно.
hurmaqny
Малко са събудих и имахме почивка от лекцията. Фак.
Ела у Шикагото на бира и кебапчета
Nov 30 2015, 17:091. нЕма вече кинти за толкова далече
2. след няколко часа се връщам в Европа
Dec 01 2015, 00:21Изтърваш . Сега меанътъ имат нов чеф и прави нивируятни гозби. А вече имат и Леденика
.
Dec 01 2015, 02:18