tedo92
Ето и малко Японски снимки с набухан контраст.
http://photo-blato.tumblr.com/
tedo92
След 2 седмици отпуска и обикаляне по хостели из Япония, време е да си хвана самолета на обратно и да се връщам на работа.
eMkyyy
Направихте ли плановете за нова година?
Bobdweller
Този тип обувки според вас прекалено спортни ли биха били за официална вечеря, където дрес кода е костюм? :/
bgdn
малко предизборна агитация...
Bobdweller
Guys, трябва ми програма, която да може да копира музиката ми от iPhone-a на компютъра. Има ли нещо надеждно, което да може да свърши това? :/
mitternacht
По колко кафета пиете на ден?
Обожавам му ги на тоя комиксите бе!
Nov 06 2016, 23:34