blacksnoopy
Бягането малко ми омръзна, ще ставам дуатлонист
dandelion
Нови играчки в офиса - прозрачни touch screens
eMkyyy
Какви са ви плановете за лятото?
eddy
Георгиииииии, видях го на капана фест! Щастие! Любимият ми от masterchef!
aviatrix
aurevoir Paris..we ain't gonna miss you a whole lot...
eddy
пФфф, днес ще ми вадят зъбчето и съм в страдание, ама е за добро.... :о
Bobdweller
Малко меланхолия в 4 сутринта. ♥
Ето ти и малко линкове, да си разучиш и разгледаш горе-долу какво се предлага на бг пазара:
Jul 11 2016, 15:48https://www.ebike.bg/shop/ http://el-motive.com/products.html http://ecomobility.bg/3/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0...BA%D0%B8-%
Jul 11 2016, 15:49Аз вчера врътнах едни 30км, за сряда планувам https://www.strava.com/routes/3672066
Jul 11 2016, 16:54Какъв апп използваш да си зареждаш тия маршарути на телефона? Аз пробвах няколко GPX Viewer-a за iOS, но не ми свършиха особена работа...
Jul 11 2016, 20:35Аз ги зареждам на часовника http://is.gd/WoYr4L , но понякога се налага да конвертирам иначе часовника не ми ги чете http://www.gpsies.com/convert.do
Jul 12 2016, 08:42