Колко нагло ми затвори телефона една, на която се обаждах за работа. Само като чу, че казвам hello, а не hej. Ама тя, ако си мисли, че няма да звънна пак
@Rx-Ende всъщност като се замислиш... ако си достатъчно извратен че да ти доставя удоволствие да чакаш с часове до няква локва и нищо да не се случва...