@sickornot @man0l на мен въобще не му пука за него, тагнах хората които са в клипа. той си мисли че всички мислят за него... ХАхахахах, много съм се смял
@alex95 общо взето от скайпове няма смисъл хората телефони са измислили VoIP програми има, всичко има, но все пак е добре, че оставят и потребителска воля