Търсене на постове: #мисли

Радослав
Soul4o
@aviatrix и аз така си помислих, но не е... проекта ми го дадоха от фирмата вчера, а вече е на ~70% коднат oO
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov И аз така си мислих,но с тази програма за сила просто ше се разбия ако карам в суперсерий без добавки.. :D
Блага Иванова
1256918516951210.jpg Blaga
Преходни мисли http://svejo.net/home/link_summary/465086-Prehodni-misli (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/465086-Prehodni-misli
Огнян
kregma
@rups преди много много време македонците измислили секс-а ..... по късно римляните го подобрили като вкарали и жени :>
Мартин
music-text
@aleksoft Песента на Mariah Carey е качена вече с клип :).А относно превода ще помислим начин ,а иначе ти препоръчвам да провериш или да попиташ в другите
1256902686275474.jpg dani4ka
измислихме гооо ;)
Ally
alish
@fiuf тру. ще го мислим утре. звънни ми преди да излезеш... аз захърквам. лека и сладки, мон амур.
Алекс
alex95
@n3mo Ще се захвана до средата на идващата седмица някъде да го довърша и да го пусна :) След това трябва да помислим от какво ще се почва
Алекс
alex95
@n3mo Аз го бях замислил с уроци, man-ове на български и форум. Ще взема да го оправя тези дни :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
1256851265276955.png Drake
Новият десктоп ;) Какво мислите ?!
http://clip2net.com/clip/m23666/1256851142-clip-1626kb.png
Алекс
alex95
@n3mo Аз се бях засилил да правя български linux портал и мирър, даже половината код и дизайна е готов.. сега се замислих че може да се хвана да го довърша :)
http://linux-bulgaria.info
Николай
harryniki
@disappointed добре , че е по шапка...аз си мислих , че по кремвирш :D
http://disappointed.edno23.com/view/post:397509
Йордан Яламов
Yalamov
Шибан живот, мисли минават ми, хората жестоки са- всички заебават ме, но свикнал съм аз и вече не чувствам, само усещам как този свят напускам!
Ally
alish
...и кой да помисли колко супра и фоксин има в нея и колко унищожена е :D + това е супер ярка и пак съм с хиляда нюанса на червеното :D
Иван Савков
sandprince
@JoKs мислиш ли че не съм ял бой до ся по такъв начин
Страница: 173 174 175 176 177

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата