Търсене на постове: #мисли

Любомир Петров
lpetrov
@Nick не мислите ли, че трябва да се лишите от спамовете тук? Не мисля че има нужда да се обосновавам защо ми мина през главата :)
Peter Nikolow
bgdn
Мерилин Менсън се разболя от свински грип! http://is.gd/3F6Ip "Знам, че ще си помислите, че тази болест се хваща след като чукаш прасе."
Иван Савков
sandprince
@alex95 мда, особенно когато трябва да кодираш измислиците на дизайнера, за справка питай @Soul4o
Мирослав Петров
miro91
@amigo баннат съм, чакай да намеря прокси да видя какво са измислили тия хорица от WT видео уроци ли пускат вече псетата?
rups
@720N43V не знам, не мога да изглупея чак толкова, че да мога да си представя какво си мисли един мъж
The Bot
bot23
[ff123] [theladybird] Размисли... http://tinyurl.com/yclbfgk
Our
Ourz
@Paola Не ми се вярва да е нагласено... Просто въпросите са такива.Съжалявал ли си някога, че...Мислил ли си някога, че...Всеки е имал скандал с близки/роднини
Паола
Paola
@Bozhidar Ааа, без такива перверзни мисли, малък е, ще му помогна по английски :)
Алекс
alex95
omg.. часовника на бозата ми казва че е 25-и а убунтуту го синхронизирах с ntp и казва че е 24-ти.. Тъп уиндоус, от де го е измислил това.. :D Пускам си лин-а
---------
NetCutter
Ама какви мисли ми минават относно админа на доставчика ми и в частност за родата му по майчина линия... просто не е истина...
Марина
mireto
Взех си от библиотеката стихове на Бехер, размисли на Чехов и на А. и Б. Стругацки- "Пикник край пътя" :) :) :)
Мартин Маринов
1253707907333302.jpg podmatrix
Мн ме радва тая снимка :) От репетициите в неделя е. Тъкмо свирех един риф дето го бях измислил :)
rups
@lpetrov е то ти ако слушаш чалга не бих се и замислила за тая оферта :)
Страница: 186 187 188 189 190

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата