@Paola Не ми се вярва да е нагласено... Просто въпросите са такива.Съжалявал ли си някога, че...Мислил ли си някога, че...Всеки е имал скандал с близки/роднини
omg.. часовника на бозата ми казва че е 25-и а убунтуту го синхронизирах с ntp и казва че е 24-ти.. Тъп уиндоус, от де го е измислил това.. Пускам си лин-а