acnapyx
"Какво мислите за значението на антикризисните мерки на правителството?" "Няма значение какво мисля за това, което няма значение!" (c) b_o_r
hurmaqny
" Мислиш ли че V.S би изневерила? " wtf...
Xperten
Деба и живота деба.. Дай само работа да се връши.. после какво ми е никой не мисли >.<
Sham
Ще ти купя мила,пастичкаааа, ще ти купя мила тортичкааааа хахаха, кой ги мисли тия текстове!?
lpetrov
@man0l "измислил"="теория"..мразя теоретици..те си изкарват парите от учебници, а аз от бизнес (практика).