Търсене на постове: #мисли

yordanoff
Утрешното ми разкарване до Борисовата градина ще се осмисли, поне ще взема новия брой на .net
Our
Ourz
@Forsi Ми за тогава. Какво мислиш за него. Аз го направих 100% вече :)
Борис Луканов
BorisL
Отвъд Брутния продукт или време ли е да преосмислим индикаторите за измерване на благосъстоянието?
http://borisdomain.blogspot.com/2009/09/blog-post.html
Юлиян
yuliyan
Какво мислите за портфолио изцяло на флаш(може би по-късно ицяло статична версия, ако липсва съвместим флаш плеар)
Иво Станков
stankoff
Лора Караджова и Goodslav – К’во си мислиш?
http://www.ivostankov.net/2009/09/15/lora-karadjova-feat-goodslav-wha...ink/
Анелия Иванова
guuChan
@man0l Всъщност вече дори не забелязвам стиловете - просто гледам - Ах, яко е! или Пффф, баси грозното! Иначе не съм го мислила аз, за жалост :)
Ruslan Trad
Sham
Хората са изпаднали в някакви странни мисли за битието, размишления за живота и т.н. Блах :)
Георги Динков
gogata2427
@Yalamov Аз ше зема и термото и глутамин ;) Мислих за термото и суроватка ама ... :D
Надя
samotnata
Преди да кажеш следващата си дума помисли как би могла да повлияе на човека до теб.
http://samotnata.com/
Георги Динков
gogata2427
Отивам да тренирам,гати времето,ква ли тренировка ше е в това време,не ми се мисли просто,неска ше ми пукат яко ръцете от т'ва време.. :D
Мирослав Петров
miro91
@Kraff изтече ми ХР-то и имах виста на диск и сложих, иначе съм си мислил да слагам 7-ца ама нямах на диск и за тва така
Надя
samotnata
@man0l Погледни и ще видиш ... :) прочети малко изгледай клипчетата :)и си помисли след това дали ще използваш думичката "мазнички" ;)
Вангел Стоев
venom
@elle странно, ако живеехме без да мислим, как щяхме да живеем. Сигурно сега нямаше сме постигнали абослютно нищо
Вангел Стоев
venom
@elle като се замислиш, някога нещо било ли е честно в живота ?
Our
Ourz
@pisio Какво си мислиш ? И какво говориш ? И какво пишеш ? 0.о
Страница: 191 192 193 194 195

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата