yordanoff
Утрешното ми разкарване до Борисовата градина ще се осмисли, поне ще взема новия брой на .net
BorisL
Отвъд Брутния продукт или време ли е да преосмислим индикаторите за измерване на благосъстоянието?
http://borisdomain.blogspot.com/2009/09/blog-post.html
yuliyan
Какво мислите за портфолио изцяло на флаш(може би по-късно ицяло статична версия, ако липсва съвместим флаш плеар)
samotnata
Преди да кажеш следващата си дума помисли как би могла да повлияе на човека до теб.
http://samotnata.com/
venom
@elle странно, ако живеехме без да мислим, как щяхме да живеем. Сигурно сега нямаше сме постигнали абослютно нищо
venom
@elle като се замислиш, някога нещо било ли е честно в живота ?