Търсене на постове: #мисли

Георги Костадинов
Forsi
Много се чудя,дали да си продължа обучението в уч. Европа,за да си взема сертификат...Остават ми още 2 нива (2 учебни години)...Какво мислите?
Еми Окснитси
dandelion
Прогноза: Днес времето ще е преобладаващо джазово с леки превалявания от странни мисли и буря от заредени батерии за бъдеща фотосесия.
Георги Динков
gogata2427
@BUSTTER Ако мислиш , че ше можеш да държиш яко в залата започвай и не се замисляй!.. :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Събудих се към 06:00, прочетох "Каквото и да си мислиш, помисли и за обратното", закусих и сега ще се помотам по уеба :)
Ruslan Trad
Sham
@man0l о,да прекрасни мисли. Светът е розов, да
Стоян Костадинов
Kraff
@Forsi мислиш ли, че не съм го чел? Няма нищо за F4. :)
Стоян Костадинов
Kraff
@Forsi ок .. btw измисли 1 бонус, който да удвоява временно точките които взимаш от блокчетата. Аз сега ще кача 1 клипче в YT да видиш каква я втасахме... :D
Георги Динков
gogata2427
Мислих си да пускам сървър на WoW , но кат' се замисля , чи то няма смисъл,едно че дърпа много нет,друго че компа тряя да е много здрав.. :D
Михаела
MickeyMike
Ходи ми се на дискотека. Як sound, bass...да не мога дори мислите си да чуя...
Георги Динков
gogata2427
Божже,не тряя ми минават изобщо такива мисли , но казвам , че ми се яде нещо сладко.. :D
patblansh
не мога да си събера мислите
един уморен приятел
teo9
мислите ми са мънички, мънички...... кратички, кратички..... за докторат по икономика на развитите страни стават.... или поне за кофражист
Георги Костадинов
Forsi
@aviatrix БНР го помислих,че е свързано нещо с PHP :D
Александър Атанасов
mind
@svil4ok не мога да те позная на тази снимка. Помислих, че следя някой, който не съм адвал :)
Ruslan Trad
1252539443341168.jpg Sham
@dandelion какво мислиш?
Страница: 193 194 195 196 197

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата