Forsi
Много се чудя,дали да си продължа обучението в уч. Европа,за да си взема сертификат...Остават ми още 2 нива (2 учебни години)...Какво мислите?
dandelion
Прогноза: Днес времето ще е преобладаващо джазово с леки превалявания от странни мисли и буря от заредени батерии за бъдеща фотосесия.
Sham
@man0l о,да прекрасни мисли. Светът е розов, да
MickeyMike
Ходи ми се на дискотека. Як sound, bass...да не мога дори мислите си да чуя...
patblansh
не мога да си събера мислите
teo9
мислите ми са мънички, мънички...... кратички, кратички..... за докторат по икономика на развитите страни стават.... или поне за кофражист